کابل فیبر نوری ۱۴۴ کور میکروداکت – کورنینگ

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 144ZM4-T3F22AMX
  • فیبر نوری: (OS2(G.652.D, (OS2(G.657, Singlemode
  • تعداد تار فیبر نوری: 144
  • گروه فیبر نوری: ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.A1
  • رنگ روکش کابل: مشکی
  • نوع روکش کابل: High Density Polyethylene (HDPE)
  • رنگ بندی تار های فیبر نوری: بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  • وزن در هر کیلومتر: 56kg/km
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

69,500 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری ۱۴۴ کور میکروداکت – کورنینگ CORNING

MiniXtend® with Binderless* FastAccessTM Technology 144F Single-mode (SMF 28e® ULTRA , G.652.D/G.657.A1)

کابل فیبر نوری ۱۴۴ کور میکروداکت MICORDUCT – سینگل مد CORNING کورنینگ سری MiniXtend با فناوری دستری سریع و آسان FastAccessTM و ساختار استاندارد لوز تیوب Outdoor برای میکروداکت ها و طراحی تیوب های فشرده کنار هم و روکش پلی اتیلن با اصطکاک بسیار ناچیز به جهت دمیدن و استفاده در پروژه های فیبر های دمشی در داخل انواع کانال ها و ترانک های فیبر نوری میکروداکت و مینی داکت بهینه شده اند، تیوب های بافر و فیبر های موجود در هر تیوب برای شناسایی سریع و آسان بر اساس استاندارد کدگذاری رنگ شده اند. MiniXtend با فیبر Corning Single Mode فیبر SMF 28e + ® & SMF 28e® ULTRA (ITU-G 652D) و فناوری تار های نوری ®ClearCurve بهبود یافته (ITU-G 657) ارائه می گردد.

کابل فیبر نوری –  ۱۴۴  کر میکروداکت MiniXtend® Binderless* FastAccessTM  –  کورنینگ CORNING

فناوری نوآورانه Binderless FastAccess کار با کابل را بهبود می بخشد و زمان دسترسی به تارهای نوری را تا ۷۰ درصد کاهش می دهد، همچنین خطر آسیب به کابل و تار های فیبر نوری را نیز به شکل مناسبی کاهش می دهد. طراحی کابل MiniXtend قطر کابل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد (در مقایسه با کابل های لوز تیوب سنتی)، که باعث افزایش ظرفیت فیبر برای کاربردهای کانالی و میکرو و مایکروداکت می شود، همچنین در سیستم های نوین شبکه های فیبر نوری می تواند هزینه نصب را تا ۶۰ درصد کاهش دهد.

کابل دارای فیبر های نوری تک حالته Corning SMF-28® Ultra می باشد که کمترین میزان تضعیف را در بین تمام کابل های صنعت دارا می باشد  و بهبود عملکرد macrobend را در یک فیبر ترکیب می نماید. فیبر SMF-28 Ultra پیشرو در صنعت فیبر نوری با سری G.652.D استاندارد ITU-T سازگار است و همچنین از الزامات استاندارد توصیه شده ITU-T G.657.A1 فراتر می رود.

کابل ®MiniXtend دارای ساختار طراحی استاندارد A-DQ(ZN)2Y می باشد و طراحی لوز تیوب با ظرفیت بالا را در قطر بسیار کوچک ارائه میدهد که مناسب انواع شبکه های Long-Haul ‌‌, Metro  و شبکه Access و همچنین جهت استفاده در انواع شبکه های محلی و بین ساختمان ها نیز می باشد جایی که فضای کار و قطر کابل از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

کابل فیبر نوری –   کر میکروداکت  سینگل مد G657 –  کورنینگ CORNING

 

    • فناوری Binderless* FastAccessTM
      طراحی کابل نوآورانه که زمان دسترسی به کابل را تا ۷۰ درصد کاهش می دهد، خطر آسیب های غیر عمدی به را تارهای فیبر نوری را نیز کاهش می دهد
    • جمع و جور و سبک
      بیهنه شده با OD کابل کوچک ظزفیت بیشتر و هزینه استقرار کمتر را امکان پذیر می نماید. حداکثر ۹۶ فیبر در مجرای ID 8 میلی متری و تا ۱۴۴ فیبر در مجرای ID 10 میلی متری
    • جهت نصب با کمک هوا در میکروداکت ها بهینه شده است
      قابلیت نصب تا فاصله های بیشتر از ۲۰۰۰ متر (۶۵۶۰ فوت) با سرعت ۱۵۰ متر در دقیقه (۴۹۰ فوت / دقیقه)
    • کاملا غیر هادی و دی الکتریک
      بدون نیاز به ارت یا اتصال به زمین
    • رنگ بندی تیوب ها و تارهای نوری مطابق Telcordia-Bellcore 
      شناسایی آسان و سریع
    • تارهای نوری SMF 28e® مطابق ITU-T G.652.D 
      امنیت بالای انتقال ، افت و پراکندگی حالت قطبی بسیار ناچیز
    • تست شده مطابق IEC 60794-5-10
      میکرو داکت  مناسب نصب در فضاهای باز یا بیرونی Outdoor ؛ نصب طبق ماده ۷۷۰ کد جهانی الکترونیک (NEC®) در محیط های indoor یا داخلی

 

 


Part/Number: 144ZM4-T3F22AMX

 

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

144ZM4-T3F22AMX

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, (OS2(G.657, Singlemode

تعداد تار فیبر نوری

144

گروه فیبر نوری

ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.A1

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

High Density Polyethylene (HDPE)

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

56kg/km

استحکام کششی

1000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

8.2μm E9/125 SMF28e+ ®

طول موج

1310nm / 1383nm / 1550nm Cable cutoff wavelength:1260nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

0.32dB/km / 0.32dB/km / 0.18dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

5000m / – / –

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

10000m / – / 40000m

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری ۱۴۴ کور میکروداکت – کورنینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.