کابل فیبر نوری میکروداکت – ۲۴ کر CORNING

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 024ZM4-EE325A20
  • فیبر نوری: (OS2(G.652.D, (OS2(G.657, Singlemode
  • تعداد تار فیبر نوری: 24
  • گروه فیبر نوری: ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.A1
  • رنگ روکش کابل: مشکی
  • نوع روکش کابل: High Density Polyethylene (HDPE)
  • رنگ بندی تار های فیبر نوری: بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  • وزن در هر کیلومتر: 23kg/km
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

34,500 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری میکروداکت – ۲۴ کر CORNING

MiniXtend® Cable A-DQ(ZN)2Y LT 2×12 F Single-mode (SMF 28e® ULTRA)

کابل فیبر نوری میکروداکتسینگل مد  ۲۴ کر CORNING کورنینگ با ساختار لوز تیوب Outdoor و سری MiniXtend با طراحی تیوب های فشرده و روکش پلی اتیلن با اصطکاک بسیار کم به جهت دمیدن و دمش در داخل انواع کانال ها و ترانک های فیبر نوری میکروداکت و مینی داکت بهینه شده اند، تیوب های بافر و فیبر های موجود در هر تیوب برای شناسایی سریع و آسان بر اساس استاندارد کدگذاری رنگ شده اند. MiniXtend با فیبر Corning Single Mode فیبر SMF 28e + ® & SMF 28e® ULTRA (ITU-G 652D)و فناوری تار های نوری ®ClearCurve بهبود یافته (ITU-G 657) ارائه می گردد.

کابل ®MiniXtend دارای ساختار طراحی استاندارد A-DQ(ZN)2Y می باشد و طراحی لوز تیوب با ظرفیت بالا را در قطر بسیار کوچک ارائه میدهد که مناسب انواع شبکه های Long-Haul ‌‌, Metro  و شبکه Access و همچنین جهت استفاده در انواع شبکه های محلی و بین ساختمان ها نیز می باشد جایی که فضای کار و قطر کابل از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

کابل فیبر نوری – ۲۴  کور میکروداکت ®MiniXtend سینگل مد G657 –  کورنینگ CORNING

 

    • قطر خارجی کوچک 
      ظرفیت بالای مناسب پروژه ها و سیستم های میکروداکت
    • جمع و جور و سبک
      بیهنه شده CapEx جهت نصب و به روز رسانی
    • سختی کابل بهینه شده 
      افزایش قابلیت نصب در مسافت های طولانی
    • کاملا غیر هادی و دی الکتریک
      بدون نیاز به ارت یا اتصال به زمین
    • رنگ بندی تیوب ها و تارهای نوری مطابق Telcordia-Bellcore 
      شناسایی آسان و سریع
    • تارهای نوری SMF 28e® مطابق ITU-T G.652.D 
      امنیت بالای انتقال ، افت و پراکندگی حالت قطبی بسیار ناچیز

 

 


Part/Number: 024ZM4-EE325A20

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

024ZM4-EE325A20

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, (OS2(G.657, Singlemode

تعداد تار فیبر نوری

24

گروه فیبر نوری

ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.A1

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

High Density Polyethylene (HDPE)

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

23kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

350N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

8.2μm E9/125 SMF28e+®

طول موج

1310nm / 1550nm Cable cutoff wavelength:1260nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

0.34dB/km / 0.20dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

5000m / – / –

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

10000m / – / 40000m

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری میکروداکت – ۲۴ کر CORNING”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.