آداپتور نوری – سینگل مود LC

فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

136,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

PDF    link

توضیحات

آداپتور نوری – سینگل مود LC

آداپتور نوری سینگل مود LC D با ثبات بالا، کیفیت سطح وعمر طولانی به همراه طراحی

مناسب جهت ارتباط کانکتور میباشد بهترین راه حل تجهیز و دارا بودن شبکه ای ساختار یافته

در مجموعه ها و سازمان ها و حتی شرکت های کوچک نیاز به دانش مهندسی در زمینه طراحی مناسب

استفاده از محصولات با کیفیت و نصب و راه اندازی دقیق آنها داشته و البته در نظر گرفتن نیاز های فردا

نیز امری ضروری است و پیشنهاد ما استفاده از تجهیزات، محصولات و راه حل هایی است

که به صورت End to End از یک برند مانند METZ CONNECT که با مدارک و تاییده های رسمی به همراه گارانتی قابل ارائه می باشند.

ویژگی کاربری اداپتور فیبر نوری سینگل مد – OpDAT LC Duplex- OS2

  • طراحی مطابق سایز SC Simplex
  • رنگ اداپتور : آبی
  • سری سینگل مد slotted ceramic guide sleeves for single mode
  • مواد با ثبات بالا، کیفیت سطح و عمر طولانی
  • حداقل عمر ۱۰۰۰ چرخه در صورت slotted zirconium oxide ceramics sleeve (ZrO2)
  • انواع : blue (SM), green (SM APC), heather violet (OM4),aqua (OM3), lime green (OM5)
  • کاربری  :

  • جهت ارتباط کانکتور های فیبر نوری

توضیحات تکمیلی

وزن 12 g
ابعاد 29.2 × 12.8 × 9.4 mm
شماره فنی

15090074-I

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آداپتور نوری – سینگل مود LC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.