کابل فیبر – ۸ کور – OM2

فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

39,300 تومان

PDF    link

توضیحات

۱x8 G50 MMF ClearCurve® OM2 LT 2.3

کابل فیبر ۸ کور OM2  کرنینگ  Corning  سری  MPC با تار های فیبر نوری OM2 از جمله کابل های فیبر نوری چند منظوره به جهت کاربری در انواع پروژه های داخل یا فضاهای مسقف و خارجی یا محیط بیرونی می باشد که در گروه Indoor/Outdoor به شکل مخفف IN/OUT قرار می گیرد، کابل در برابر حریق مقاوم می باشد و از ویژگی های کابل های indoor نیز برخوردار است، کابل های IN/OUT مناسب برقراری شبکه های Backbone و  Campus ، ساخت ستون فقرات بین ساختمان ها interbuilding /  داخل ساختمان intrabuilding ،به شکل کابل کشی داخل داکت و داخل رایزر طراحی شده اند.

کابل فیبر نوری ۵۰/۱۲۵μm مالتی مد OM2

ساختار کابل لوز تیوب می باشد و تارهای نوری به شکل کامل وپایدار توسط ساختار مستحکم روکش جدا ایزوله گردیده اند که مانع از هرگونه آسیب احتمالی به تار ها می شود ، کابل از در برابر شرایط نامناسب محیطی  دارای پارامترهای پایدار و بسیار مطمئن می باشد. لوله های بافر به همراه  فیبر موجود در هر آنها برای شناسایی سریع و آسان کد گذاری رنگی گردیده اند و بر اساس استاندارد TIA یک لوله بافر فعال که دارای تعداد استاندارد ۸ تار نوری می باشد .

کابل لوز تیوب آرمور فولاد (زره استیل) سری Indoor/Outdoor

کابل داراری ساختار  SZ  می باشد که شرایط نصب آسان را فراهم می نماید و به همین جهت  تأثیرات محیطی و عملیاتی نصب مانند گره خوردگی و یا تنش کششی بر روی پارامترهای انتقال بسیار کاهش یابد و فرایند نصب را  بسیار مطمئن می سازد.
کابل های سری MPC کورنینگ CORNING جهت نصب در داکت، سینی فلزی ، انواع مجاری ، دفن مستقیم و همچنین انواع کابل کشی در محیط های داخلی طراحی گردیده اند.

 

ویژگی ها و مزایا

کابل فیبر – ۸ کور – OM2

 

فناوری مقاومت کامل در برابر نفوذ آب

مناسب استفاده در پروژه های OSP ( دفن مستقیم در خاک Outdoor )

آرمورد مستحکم فولادی

ضد جونده، محافظت مکانیکی از کابل و تارهای فیبر حتی در برابر له شد گی ، دفن مستقیم

رنگ بندی تار های فیبر نوری و بافر ها بر اساس Telcordia- Bellcore ، TIA-598

شناسایی سریع و نصب آسان به هنگام سر بندی کابل فیبر با اسپلایس فیوژن و یا اسپلایس مکانیکی

برخورداری از فناوری هسته خشک به جهت دارا بودن عنصر با قابلیت تورم در برابر آب

امکان  استفاده از  کابل و کارآمدی  گسترده در برنامه های کاربردی در فضای باز و سرپوشیده

قرارگیری SZ ، طراحی لوز تیوب Loose tube

جداسازی تارهای فیبر نروی و ایجاد محافظت کامل محیطی

مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش UV و عناصر میکروبی

قابلیت نصب در انواع داکت ُ کانال و مجاری و دفن مستقیم

 

استاندارد های کابل

مقاوم در برابر حریق بر اساس IEC 60332-1-2 (single cable)

بدون هالوژن بر اساس  IEC 60754-1

مقاوم در برابر خورندگی بر اساس IEC 60754-2

کم دود بر اساس IEC 61034

مقاوم در برابر نفوذ آب بر اساس IEC 60794-1-2 F5

 

تعداد تار فیبر نوری : ۸

نوع تار فیبر نوری :مالتی مد ۵۰μm  -OM2

ساختار کابل فیبر نوری: لوز تیوب آرمور دار

کد EN 60794-1-1  استاندارد DIN VDE 0888-100-1 : ن U-DQ(ZN)(SR)H

کد سابق DIN VDE 0888-3 : ن A-DQ(ZN)(SR)H

شماره فنی : ۰۰۸TRY-T3138H2G

شماره فنی سابق : FWLT01-S0008-G007-DTC

فناوری روکش :   LSZH ™/FRNC کم دود و بدون هالوژن

واحد قیمت : متر meter

کابل فیبر نوری

کابل نوری سنترال تیوب

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

008TRY-T3138H2G

نوع کابل

loose tube

نعداد تار فیبر

8

استانداردها

Flame retardant to IEC 60332-1-2 (single cable) Zero Halogen to IEC 60754-1 Non Corrosive to IEC 60754-2 Low Smoke to IEC 61034

دمای کاربری

-30 تا 70 درجه سانتی گراد

رنگ روکش

مشکی

گروه فیبر نوری

OM2

وزن در هر کیلومتر

130 kg/km

فیبر نوری

(OM2 (50/125μm

طول-موج

1300 nm, 850 nm

فناوری روکش

LSZH ™/FRNC کم دود و بدون هالوژن

مقاومت در برابر له شدگی (برگشت پذیر)

3000N/10 cm

حداکثر توان کششی - نصب کابل

2700N

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر – ۸ کور – OM2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.