کابل فیبر ۱۲ کور OM3 – روکش LSZH

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 012TPU-T3188D2C
  • فیبر نوری: (OM3 (50/125μm
  • تعداد تار فیبر نوری: 12
  • گروه فیبر نوری: 50μm MM (OM3)
  • رنگ روکش کابل: مشکی
  • نوع روکش کابل: Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material
  • رنگ بندی تار های فیبر نوری: بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  • وزن در هر کیلومتر: 270kg/km
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

66,300 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر ۱۲ کور OM3 – روکش LSZH کورنینگ CORNING

Loose Tube Circuit Integrity Indoor/Outdoor Cable 1×12 G50 MMF ClearCurve® OM3 LT 2.0 LSZHTM/FRNC

کابل فیبر نوری ۱۲ کور مالتی مد OM3 با روکش LSZH برند کورنینگ CORNING گروه  FREEDMTM  MPC با ویژگی استفاده چند منطوره Multipurpose در انواع پروژه های Indoor , Outdoor و IN/OUT و همچنین تار های فیبر نوری OM3 با ویژگی مقاوم بودن در برابر خمش ها، فناوری کمترین میزان افت در برابر خمیدگی کابل Clear Curve شرکت کورنینگ و طراحی لوز تیوب از جمله شناخته شده ترین کابل های فیبر نوری مورد استفاده در صنعت می باشد. روکش LSZHTM/FRNC کابل امکان استفاده از ان را در محیط های بسته یا indoor با توجه به ضرورت استفاده از کابل های با روکش LSZH کم دود ومخاموش شونده فراهم می آورد.

کابل دارای فیبر های نوری با مشخصات OM3، نسل سوم فیبر های نوری مالتی مد می باشد که توانایی انتقال پهنای باند تا ۱۰۰Gb/s را در مسافت ۷۰ متر و ۴۰Gb/s  تا مسافت ۱۰۰ متر و ۱۰ گیگابیت در ثانیه تا مسافت ۳۰۰ متر را دارا می باشد. طول موج های قابل پشتیبانی کابل ۸۵۰ و ۱۳۰۰ نانومتر و تار های نوری بر پایه فناوری لیزر بهینه شده اند.

کابل دارای ساختار طراحی استاندارد U-DQ(ZN)BH می باشد و ۱۲ تار نوری OM3 در یک تیوب فعال در حالت استاندارد قرار گرفته اند. تعداد کل تیوب های غیر فعال کابل نیز ۵ تیوب است و کل تیوب های موجود ۶ تیوب در ساختار لوز تیوب می باشد. ساختار غیر هادی آن نیاز به ارت نمودن از میان می برد و دسترسی سریع را به همراه اطمینان نصب فراهم می نماید. فناوری مقاومت در برابر آتش مطابق استاندارد Circuit Integrity to IEC 60331-25 (90 min @ 750 °C) و مناسب نصب در انواع محیط های داخلی و بیرونی و کانالی می باشد.

 

کابل فیبر نوری – ۱۲ کر مالتی مد OM3سنترال تیوبLSZH شرکت CORNING

 

    • فناوری ساختار یکپارچه 
      مناسب برای انواع پروژه های فیبر نوری IN/OUT، کانالی و داخل فضاهای بسته
    • کاملا دی الکتریک یا غیر هادی
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
      بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری
    • کاملا دی الکتریک یا غیر هادی
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • لایه پشم شیشه ای خاص و متورم شونده
      تقویت مقاومت کابل در برابر جوندگان، در پروژه های فضاهای بیرونی outdoor و تقویت فناوری مقاومت در برابر نفوذ آب
    • خشکی کامل هسته کابل
      امکان اماده سازی کارآمد و سازگاری بیشتر را در کاربردهای بیرونی و داخلی / خارجی فراهم می نماید
    • قطر کوچک و شعاع خمش مناسب
      نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
    • مقاومت در برابر آتش/حریق
    • روکش LSZH/FRNC

 

 


Part/Number: 004TSZ-T3180D2H

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

012TPU-T3188D2C

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

12

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

270kg/km

کاربری / پروژه

IN/OUT, Indoor, Outdoor

استحکام کششی Crush Resistance

5000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

2.4dB/km / 0.8dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

1100m /600m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

550m

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر ۱۲ کور OM3 – روکش LSZH”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.