کابل فیبر نوری OM4 -لوز تیوب ۱۲ کر CORNING

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 012TRY-T3198A2G
  • تعداد تار فیبر نوری: 12
  • گروه فیبر نوری: OM4
  • رنگ روکش: مشکی
  • طول-موج: 1300 nm, 850 nm
  • نوع روکش: LSZHTM/FRNC
  • وزن در هر کیلومتر: 159
  • استحکام کششی Crush Resistance: 2700N
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

75,000 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری OM4 -لوز تیوب ۱۲ کر CORNING

کابل فیبر نوری OM4 -لوز تیوب ۱۲ کر CORNING ، مالتی مد OM4 با ساختار سنترال تیوب indoor/outdoor سری  LT 2.3 کورنینگ که به عنوان کابل های چند منظوره از لحاظ کاربرد، به اختصار MPC یا کابل های فیبر نوری multipurpose با طراحی سنترال تیوب یا تیوب مرکزی که مقاوم در برابر حریق ( آتش ) و مناسب استفاده در پروژه های indoor  یا فضاهای داخلی ( مسقف) LSZHTM/FRNC و فضاهای بیرونی یا Outdoor می باشد و در تجهیز انواع شبکه های ستون فقرات بین ساختمان ها Campus. و بین طبقات داخل ساختمان ها در انواع روش های کابل کشی داخل داکت، مجاری افقی و عمودی مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار مقاوم کابل همچنین امکان دفن مستقیم کابل را فراهم می آورد، کابل مطابق استاندارد IEC 60332-2-24 و EN50267 در مقابل حریق مقاومت بی نظیری را دارا می باشد و به سرعت خاموش می گردد و به همین علت بدون نیاز به تغییر کابل به نوع indoor میتوانید آن را در فضاهای بسته نیز استفاده نمایید.

در زیر روکش کابل مقاوم در برابر حریق LSZH ، آرمورد یا زره مستحکم فولادی قرار داده شده است که از کابل در مقابل له شدگی و جوندگان محافظت می نماید ،کابل از ویژگی مقاومت کامل در برابر خمش یا فناوری Clear Curve کرنینگ بهره می برد. کابل همچنین فناوری مقاومت در برابر آب را دارا می باشد و روکش آن در برابر عوامل میکروبی و اشعه ماورا بنفش مقاوم می باشد.

 

کابل فیبر نوری ۱۲ کور مالتی مد – OM4

  • مقاومت در برابر آب
    مناسب پروژه های OSP پروژه های فضاهای بیرونی outdoor
  • آرمور (زره) فولادی Corrugated احاطه شونده کامل
    ضد جونده، محافظت مکانیکی از کابل و قابلیت دفن مستقیم
  • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
    بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری
  • خشکی کامل هسته کابل با توجه به عنصر مقاوم در برابر آب
    سربندی کاملا کارآمد و آسان مناسب برنامه های کاربردی در فضای باز و سر پوشیده
  • قطر کوچک و شعاع خم مناسب
    نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
  • ساختار لوز تیوب LT 2.3 ، ویژگی SZ-Stranded
    مقاومت بالای کابل و روکش مناسب ، محافظت بیشتر از تار های فیبر نوری به هنگام نصب
  • مقاومت در برابر آتش/حریق
    LSZHTM/FRNC

 

 


Part/Number: 012TRY-T3198A2G

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

012TRY-T3198A2G

تعداد تار فیبر نوری

12

گروه فیبر نوری

OM4

رنگ روکش

مشکی

طول-موج

1300 nm, 850 nm

نوع روکش

LSZHTM/FRNC

وزن در هر کیلومتر

159

استحکام کششی Crush Resistance

2700N

قطر کر فیبر

50µm

فیبر نوری

(OM4 (50/125μm

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری OM4 -لوز تیوب ۱۲ کر CORNING”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.