کابل فیبر نوری ۸ کر EDGE – OM3 کورنینگ

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 008TDZ-86788E2G
  • فیبر نوری: (OM3 (50/125μm
  • تعداد تار فیبر نوری: 8
  • گروه فیبر نوری: 50μm MM (OM3)
  • رنگ روکش کابل: فیروزه ای
  • نوع روکش کابل: Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material
  • رنگ بندی تار های فیبر نوری: بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  • وزن در هر کیلومتر: 20.48kg/km
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

40,100 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری ۸ کر EDGEOM3 کورنینگ

 

MIC® Tight Buffer Indoor Cable  ۸F G50 LOMMF ClearCurve® OM3 2.0mm subunits , Cca-s1b, d2, a1 LSZHTM/FRNC

 

کابل فیبر نوری OM3 مالتی مد ۸ کر سری subunits EDGE شرکت کورنینگ انتخابی مناسب برای پروژه های indoor با روکش مقاوم در برابر حریق و خاموش شونده و کم دود LSZH  است. این کابل در سری MIC® ۲۵۰ ۲٫۰ میلی متر با ساختار تایت بافرد و طراحی استاندارد J-B(ZN)H و کلاس واکنش حریق Cca,s1b,d2,a1 گزینه مناسبی جهت تجهیز شبکه های indoor از برند معتبر کورنینگ CORNING می باشد، تار های فیبر نوری مالتی مد OM3 با قطر ۵۰μm میکرومتر و مقاوم در برابر خم شدگی و انعطاف پذیری با فناوری کمترین میزان افت در برابر خمیدگی کابل Clear Curve ثبت شده شرکت کورنینگ می باشد.

دارا بودن روکش مقاوم در برابر حریق LSZHTM/FRNC امکان کاربری کابل را در محیط های بسته یا indoor با توجه به ضرورت استفاده از کابل های با روکش LSZH فراهم می آورد و همچنین میتوان از این کابل در پروژّ های Indoor/ Outdoor یا به اختصار IN/OUT نیز استفاده نمود. کابل دارای تارهای فیبر نوری با مشخصات OM3، نسل سوم فیبر های نوری مالتی مد پیشرفته کورنینگ می باشد که توانایی انتقال پهنای باند تا ۱۰۰Gb/s را در مسافت ۷۰ متر و ۴۰Gb/s  تا مسافت ۱۰۰ متر و ۱۰ گیگابیت در ثانیه تا مسافت ۳۰۰ متر را دارا می باشد.

کابل توانایی پشتیبانی از طول موج های  ۸۵۰ و ۱۳۰۰ نانومتر را بر هر دو فناوری لیزری و LED دارا می باشد و البته تار های نوری OM3 آن بر پایه فناوری لیزر بهینه شده اند. این کابل انتخاب مناسبی برای اجرای انواع شبکه های فیبر نوری در داخل ساختمان ها (شبکه ستون فقرات) می باشد. کابل همچنین دارای فناوری مقاومت در برابر آتش مطابق استاندارد Flame retardant to IEC 60332-3C و مقاومت در برابر خورندگی Non corrosive to IEC 60754-2 and EN50267 و Halogen-free (LSZHTM) می باشد.

کابل فیبر نوری مالتی مد ۸ کر OM3  – تایت بافر- LSZH شرکت CORNING

 

    • ساختار غیر هادی،  دی الکتریک
      بدون نیاز به اتصال به زمین روکش یا ارت
    • نازک و کم وزن
      نصب آسان و جابه جایی سریع
    • رنگ بندی کابل نوری مطابق Telcordia-Bellcore 
      شناسایی آسان و سریع
    • مقاومت در برابر آتش/حریق
    • روکش LSZH/FRNC

 

 


Part/Number: 008TDZ-86788E2G

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

008TDZ-86788E2G

فیبر نوری

(OM3 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

8

گروه فیبر نوری

50μm MM (OM3)

رنگ روکش کابل

فیروزه ای

نوع روکش کابل

Flame-retardant, non-corrosive/low-smoke, zero-halogen (FRNC/LSZH) material

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

20.48kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

500N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

50μm MM (OM3)

طول موج

850nm / 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

2.4dB/km / 0.8dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

860m /550m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

300m / 220m

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری ۸ کر EDGE – OM3 کورنینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.