کابل فیبر نوری -۱۶ کر سینگل مد ITU G652.D کرنینگ

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 016ERD-83122P20
  • تعداد تار فیبر نوری: 16
  • گروه فیبر نوری: TIA/EIA 492-CAAB IEC 60793-2-50 Type B1.3, ITU-T G.652 D, ISO/IEC 11801 Ed.2.2 OS2 E9/125 SMF28e+®
  • رنگ روکش کابل: مشکی
  • نوع روکش کابل: Low Density Polyethylene LDPE
  • رنگ بندی تار های فیبر نوری: بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی
  • وزن در هر کیلومتر: 255kg/km
  • استحکام کششی Crush Resistance: 3000N
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

44,500 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری -۱۶ کر سینگل مد ITU G652.D کرنینگ

۲x8 E9 SMF-28e+® ITU G652.D LT 2.3

کابل فیبر نوری – سینگل مد ۱۶ کر OS2 سری ITU-T G652.D کرنینگ CORNING با ساختار لوز تیوب Outdoor سری  LT 2.3 کورنینگ که به عنوان مقاوم ترین کابل فیبر نوری در صنعت از لحاظ کاربرد با دولایه آرمورد و دولایه روکش تحت ساختار A-DQ(ZN)(SR)2Y(SR)2Y شناخته می شود، فناوری عدم افت در برابر خمش Clear Curve و فناوری عدم نفوذ آب بر اساس استاندارد IEC 60794-1-2 F5 و استقامت کامل با طراحی مقاوم در برابر UV یا اشعه ماورا بنفش  و مناسب نصب در محیط های harsh environment یا شرایط سخت محیطی و محیط های Outdoor می باشد.

در زیر هر دو روکش کابل مقاوم در برابر UV ، آرمورد یا زره مستحکم فولادی قرار داده شده است که از کابل در مقابل له شدگی و جوندگان محافظت می نماید. کابل همچنین فناوری مقاومت در برابر آب را دارا می باشد و روکش آن در برابر عوامل میکروبی و اشعه ماورا بنفش مقاوم می باشد.

 

کابل فیبر نوری – ۱۶ کور با مشخصات OS2 کورنینگ – سینگل مد دولایه روکش و دولایه آرمورد

 

    • مقاومت در برابر آب
      مناسب پروژه های OSP پروژه های فضاهای بیرونی outdoor
    • آرمور دو لایه (زره) فولادی Corrugated احاطه شونده کامل
      ضد جونده، محافظت مکانیکی از کابل و قابلیت دفن مستقیم
    • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
      بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری
    • خشکی کامل هسته کابل با توجه به عنصر مقاوم در برابر آب
      سربندی کاملا کارآمد و آسان مناسب برنامه های کاربردی در فضای باز و سر پوشیده
    • قطر کوچک و شعاع خم مناسب
      نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
    • ساختار لوز تیوب LT 2.3 ، ویژگی SZ-Stranded
      مقاومت بالای کابل و روکش مناسب ، محافظت بیشتر از تار های فیبر نوری به هنگام نصب
    • مقاومت در برابر آتش/حریق

 


Part/Number: 016ERD-83122P20

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

016ERD-83122P20

تعداد تار فیبر نوری

16

گروه فیبر نوری

TIA/EIA 492-CAAB IEC 60793-2-50 Type B1.3, ITU-T G.652 D, ISO/IEC 11801 Ed.2.2 OS2 E9/125 SMF28e+®

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

Low Density Polyethylene LDPE

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی

وزن در هر کیلومتر

255kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

3000N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کر فیبر

8.2μm E9/125 SMF28e+®

طول موج

1310nm / 1383nm / 1550nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

0.36dB/km / 0.36dB/km / 0.22dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

5000m / – / –

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

10000m / – / 40000m

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, Singlemode

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری -۱۶ کر سینگل مد ITU G652.D کرنینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.