کابل فیبر نوری – ۱۲ کور OM4 کورنینگ

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 012TRD-T3198P20
  • فیبر نوری: (OM4 (50/125μm
  • تعداد تار فیبر نوری: 12
  • گروه فیبر نوری: OM4 G50/125 ULTRA-BEND 7.5
  • رنگ روکش کابل: مشکی
  • نوع روکش کابل: High Density Polyethylene (HDPE)
  • رنگ بندی تار های فیبر نوری: بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  • وزن در هر کیلومتر: 253kg/km
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

73,600 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری -۱۲ کور OM4 کورنینگ

کابل فیبر نوری – مالتی مد  ۱۲ کور OM4 کورنینگ CORNING با ساختار لوز تیوب Outdoor سری  LT 2.3 کورنینگ که به عنوان مستحکم ترین کابل های فیبر نوری در صنعت از لحاظ کاربرد با دولایه آرمورد و دولایه روکش تحت ساختار A-DQ(ZN)(SR)2Y(SR)2Y شناخته می شود، فناوری عدم افت در برابر خمش Clear Curve و فناوری عدم نفوذ آب بر اساس استاندارد IEC 60794-1-2 F5 و استقامت کامل با طراحی مقاوم در برابر UV یا اشعه ماورا بنفش  و مناسب نصب در محیط های harsh environment یا شرایط سخت محیطی و محیط های Outdoor می باشد.

در زیر هر دو روکش کابل مقاوم در برابر UV ، آرمورد یا زره مستحکم فولادی قرار داده شده است که از کابل در مقابل له شدگی و جوندگان محافظت می نماید ،کابل و تارهای نوری از ویژگی مقاومت کامل در برابر خمش یا فناوری Clear Curve کرنینگ بهره می برد. کابل همچنین فناوری مقاومت در برابر آب را دارا می باشد و روکش آن در برابر عوامل میکروبی و اشعه ماورا بنفش مقاوم می باشد.

 

کابل فیبر نوری – ۱۲ کور با مشخصات OM4 کورنینگ –  مالتی مد دولایه روکش و دولایه آرمورد

  • مقاومت در برابر آب
    مناسب پروژه های OSP پروژه های فضاهای بیرونی outdoor
  • آرمور دو لایه (زره) فولادی Corrugated احاطه شونده کامل
    ضد جونده، محافظت مکانیکی از کابل و قابلیت دفن مستقیم
  • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی
    بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری
  • خشکی کامل هسته کابل با توجه به عنصر مقاوم در برابر آب
    سربندی کاملا کارآمد و آسان مناسب برنامه های کاربردی در فضای باز و سر پوشیده
  • قطر کوچک و شعاع خم مناسب
    نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش ، فناوری TMClear Curve
  • ساختار لوز تیوب LT 2.3 ، ویژگی SZ-Stranded
    مقاومت بالای کابل و روکش مناسب ، محافظت بیشتر از تار های فیبر نوری به هنگام نصب
  • مقاومت در برابر آتش/حریق

 


Part/Number: 012TRD-T3198P20

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

012TRD-T3198P20

فیبر نوری

(OM4 (50/125μm

تعداد تار فیبر نوری

12

گروه فیبر نوری

OM4 G50/125 ULTRA-BEND 7.5

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

High Density Polyethylene (HDPE)

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

253kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

2700 N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کور فیبر

50μm MM OM4

طول موج

850nm 1300nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

2.8dB/km / 1.0dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

1000m / 600m

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

300m / 333m

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری – ۱۲ کور OM4 کورنینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.