کابل فیبر نوری لوز تیوب ۸ کور – دبل جکت آرمور CORNING

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 008ERD-83122P20
  • فیبر نوری: (OS2(G.652.D, Singlemode
  • تعداد تار فیبر نوری: 8
  • گروه فیبر نوری: OS2
  • رنگ روکش: مشکی
  • طول-موج: 1310 nm, 1550 nm, 1625 nm
  • نوع روکش: High Density Polyethylene (HDPE)
  • وزن در هر کیلومتر: 255
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

42,000 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری لوز تیوب ۸ کور – دبل جکت آرمور CORNING

کابل فیبر نوری لوز تیوب ۸ کور – دبل جکت آرمور CORNING با ساختار لوز تیوب ، سینگل مد SM OS2 با Outdoor سری  LT 2.3 کورنینگ که به عنوان کابل های با ساختار A-DQ(ZN)(SR)2Y(SR)2Y با دولایه روکش و یک لایه زره یا آرمور موج دار احاطه شده سرتاسری، مناسب استفاده در پروژه های Outdoor یا فضاهای بیرونی ( مسقف)  می باشد و در تجهیز انواع شبکه های ستون فقرات بین ساختمان ها Campus. و بین طبقات داخل رایزر های فضای باز ساختمان ها در انواع روش های کابل کشی داخل داکت، مجاری افقی و عمودی مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار مقاوم کابل همچنین امکان دفن مستقیم کابل را فراهم می آورد، کابل مطابق استاندارد IEC 60794-1-2 F5 در مقابل آب مقاومت بی نظیری را دارا می باشد و به سرعت مانع از نفوذ آب می گردد.

تیوب ها و تارهای فیبر نوری جهت شناسایی سریع و آسان بر اساس رنگ بندی استاندارد TIA کدگذاری شده اند.
ویژگی SZ ( چرخش متناوب روکش کابل ) سبب کاهش خطرات نصب و تأثیرات محیطی بر روی پارامترهای انتقال می شود.
کابل فوق باریک و سبک با یک ژاکت بیرونی به قطر ۱٫۳ میلیمتر HDPE جهت نصب آسان در انواع مجاری و کانال ، داکت ها و انواع لوله ها ، و همچنین قابلیت دفن مستقیم طراحی شده است.

 

کابل فیبر نوری ۸ کور سینگل مد – OS2

ویژگی ها و مزایا

ضخامت روکش ژاکت ۱٫۵ میلی متر HDPE
قطر کوچکتر کابل با طراحی صنعتی جهت نصب آسان در مجاری باریک تر

زره پوش استیل موج دار
جوندگان ، محافظت مکانیکی و کاربردهای دفن شده مستقیم

مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و میکروب
قابل نصب در محیط های بیرونی

فناوری انسداد آب
کاربرد OSP (در فضای باز)

تار فیبر نوری / تیوب های بافر با کد Telcordia-Bellcore
شناسایی آسان تک تک تیوب ها و تار های فیبر نوری

هسته کابل خشک با استفاده از عناصر قابل تورم در صورت نفوذ آب
امکان استفاده با اطمینان بیشتر در پروژه های

ساختار لوز تیوب LT 2.3 ، ویژگی SZ-Stranded
مقاومت بالای کابل و روکش مناسب ، محافظت بیشتر از تار های فیبر نوری به هنگام نصب

 


Part/Number: 008ERD-83122P20

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

008ERD-83122P20

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, Singlemode

تعداد تار فیبر نوری

8

گروه فیبر نوری

OS2

رنگ روکش

مشکی

طول-موج

1310 nm, 1550 nm, 1625 nm

نوع روکش

High Density Polyethylene (HDPE)

وزن در هر کیلومتر

255

استحکام کششی Crush Resistance

3000N

قطر کر فیبر

8.2µm

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری لوز تیوب ۸ کور – دبل جکت آرمور CORNING”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.