کابل فیبر نوری سینگل مد – ۸ کر SKY

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: ED01.8
  • گروه فیبر نوری: OS2
  • تعداد تار فیبر نوری: 8 کور
  • استحکام کششی: 1100 N
  • طول-موج: 1310 nm, 1383 nm, 1550 nm, 1625 nm
  • وزن در کیلومتر: 70 kg/km
  • فیبر نوری: (OS2(G.652.D, Singlemode
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

25,100 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری سینگل مد – ۸ کر SKY

کابل فیبر نوری  سینگل مد – ۸ کر SKY Outdoor، مطابق استاندارد ISO/IEC 11801 مناسب کاربرد در پروژه های Outdoor و همچنین Indoor/ Outdoor یا فضاهای باز با قابلیت دفن مستقیم داخل خاک و یا عبور از کانال های کابل کشی می باشد، که جهت تجهیز لینک های backbone شبکه های ساخت یافته در انواع پروژه های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل با بالاترین استاندارد جهت مقاومت در برابر نفوذ آب تولید گردیده و قابلیت دفن مستقیم دارد، همچنین محافظت مناسبی را در برابر احتمال له شدگی در زمان کابل کشی و پس از بهره برداری به همراه محافظت در برابر جوندگان یا rodent protection فراهم می نماید، ریپکورد مستحکم در زیر روکش آرمورد قرار گرفته که مانع از آسیب دیدن تیوب مرکزی در زمان استریپ کردن و برداشتن روکش می گردد. برخورداری از اندازه ی مناسب و فناوری قرقره پیچ رشته ای SZ-stranded باعث مقاومت بالای کابل در بروز تکان های ناگهانی و سهولت در کابل کشی میگردد ،روکش در مقابل اشعه های ماوراء بنقش مقاوم می باشد UV- radiation.

کابل فیبر نوری سینگل مد ۸ کر Outdoor

ویژگی های کاربردی:

  • تارفیبر نوری سینگل مدسری SM (OS2)
  • تعداد کل تارهای نوری کابل : ۸
  • دمای کاربری : -۲۰ °C to 70°C
  • وزن در هر کیلومتر : ۷۰kg/km
  • گروه فیبر نوری: (OS2)
  • رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری، سفید، قرمز، سیاه، زرد،بنفش، صورتی، فیروزه ای
  • رنگ روکش : مشکی
  • فناوری مقاومت کامل در برابر نفوذ آب، مناسب کاربری در پروژهای خارجی OSP
  • روکش مناسب تولید با پلی اتیلن با ضخامت متوسط، استحکام مناسب و مقاوم در برابر اشعه های UV و ساییدگی وخراش ها و محیط های میکروبی
  • مطابق با کد جهانی الکتریکی NEC به شماره ۷۷۰مناسب نصب در محیط های باز و بسته
  • تارهای فیبر نوری گروه سینگل مد OS2
  • دامنه عملکرد دمایی کابل -۲۰ °C to 70°C
  • قابلیت سفارش کابل با توانایی عملکرد در دماهای بسیار پایین تا -۵۰°C درجه سانتی گراد
  • طول عمر کابل : حداقل ۳۰ سال
  • استحکام کششی کابل در حالت استاندارد ۱۰۰۰N
  • استانداردهای ANSI/ICEA S-87-640 , RDUP ، ,Telcordia GR-20

Part/Number: ED01.8

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

ED01.8

گروه فیبر نوری

OS2

تعداد تار فیبر نوری

8 کور

استحکام کششی

1100 N

طول-موج

1310 nm, 1383 nm, 1550 nm, 1625 nm

وزن در کیلومتر

70 kg/km

فیبر نوری

(OS2(G.652.D, Singlemode

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری سینگل مد – ۸ کر SKY”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.