پیگتیل فیبر نوری pigtail SC PC OM3

(دیدگاه کاربر 1)
ویژگی‌های محصول
  • متراژ: 2 متر
  • شماره فنی: 150M1CO0020E
فروشنده: STORE-NET
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

800,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

PDF    link

توضیحات

پیگتیل فیبر نوری pigtail SC PC OM3

  • پیگتیل فیبر نوری مالتی مد – فناوری عدم افت در برابر خمش – OpDAT SC, OM3, PC, 50/125 µm
  • فیبر مالتی مد OM3, G50/125 µm با فناوری عدم افت در برابر خمش طبق استاندارد ( IEC 60793-2-10)type A1a.2
  • کاربری : کابل ارتباطی جهت سربندی فیبر نوری
  • ترتیب رنگ ها مطابق با استاندارد IEC 60304 : قرمز، سبز، آبی، زرد، سفید، خاکستری، قهوه ای، بنفش
  • فیروزه ای، سیاه و سفید، نارنجی، صورتی . روکش
  • اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  • پیگتیل فیبر نوری pigtail SC PC OM3 مطابق استاندارد IEC 61754-4
  • تمامی تارهای فیبر نوری مقاوم در برابر خمش با فناوری bend insensitive بدون افت با ایجاد خمش می باشند.
  • تار فیبر نوری تایت بافر ۰٫۹ mm ، طول ۲
  • رنگ کانکتور : بژ
  • افت قرار گیری : max. 0.4 dB
  • افت برگشتی : min. 35 dB
  • پیگتیل های مالتی مد نیز تست صد در صد کیفیت در طول موج های ۸۵۰nm و ۱۳۰۰nmا
  • ارائه نتایج تست
  • اندازه گیری توسط یک کنترل بصری نهایی اتصالات مطابق با IEC 61300-3-35
  • هر پیگتیل دارای شماره و سریال تولید جداگانه استاندارد ۱۷۰۲۵
  • جهت شناسایی زمان تولید و اندازه گیری ها و سنجش دقیق می باشد.
  • یونیت بسته بندی : ۱۲ عدد

توضیحات تکمیلی

وزن 368 g
ابعاد 300 × 200 × 20 mm
متراژ

2 متر

شماره فنی

150M1CO0020E

1 دیدگاه برای پیگتیل فیبر نوری pigtail SC PC OM3

  1. امیر

    مکانیزم های کانکتور ها چگونه است ؟

    • abedian

      با سلام
      در حال حاضر انواع مختلفی از کانکتورهای فیبر نوری وجود دارد و همه آنها شامل سه مکانیزم پایه می باشند:

      فرولferrule
      مهم ترین جزکانکتور فیبر نوری می باشد چراکه وظیفه نگهداری ، محافظت و هماهنگ و تراز نمودن فیبر شیشه ای را برعهده دارد. فرول معمولا از سرامیک، پلاستیک یا فلز با کیفیت بالا ساخته میشود.
      از میان این مواد، فرول های ساخته شده از زیرکونیا Zirconium dioxide دارای بالاترین عملکرد و دوام در استفاده های متعدد می باشند.
      مکانیزم اتصال
      این مکانیزم کانکتور را در زمان اتصال به کانکتور دیگر در محل خود نگه می دارد. که می تواند به سبک فشار – کشش یا طراحی سرنیزه باشد.
      بدنه کانکتور
      ساختار نگهدارنده فرول، مکانیزم اتصال و بوت می باشد، که از پلاستیک یا فلز ساخته شده است.
      ساختار نهایی کانکتور
      ساختار نهایی کانکتور مشخص کننده افت برگشتی، یا همان رفلکشن بازگشتی، در یک کابل فیبر نوری می باشد.
      افت برگشتی، از دست دادن توان نور می باشد وقتی که نور از فیبر به محل اتصال می رسد، اتفاق می افتد و درنتیجه برگشت نور به منبع خروجی به علت عدم انطباق و یا شکاف هوا ایجاد میشود که درمیان دو فرول کانکتور اتفاق می افند و با واحد دسی بل اندازه گیری می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.