پیگتیل فیبر نوری سینگل مود – SC UPC

ویژگی‌های محصول
  • متراژ: 2 متر
  • شماره فنی: 150Q1CO0020E
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

1,140,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

PDF    link

توضیحات

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود – SC UPC

  • پیگتیل فیبر نوری سینگل مود – SC UPC ( کانکتور SC ) مطابق استاندارد IEC 61754-4
  • فیبر سینگل مد OS2, E9/125 µm با فناوری عدم افت در برابر خمش
  • طبق استاندارد ( IEC 60793-2-50 )type B6_a and B6_b and G.657.A2 and B2 با G.652.D سازگار است.
  • کاربری : کابل ارتباطی جهت سربندی فیبر نوری
  • ترتیب رنگ ها مطابق با استاندارد IEC 60304 : قرمز، سبز، آبی، زرد، سفید، خاکستری، قهوه ای، بنفش
  • فیروزه ای، سیاه و سفید، نارنجی، صورتی . روکش
  • اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  • تمامی تارهای فیبر نوری مقاوم در برابر خمش با فناوری bend insensitive بدون افت با ایجاد خمش می باشند.
  • تار فیبر نوری تایت بافر ۰٫۹ mm ، طول ۲
  • رنگ کانکتور : آبی
  • افت قرار گیری : max. 0.3 dB
  • افت برگشتی : min. 50 dB
  • پیگتیل های سینگل مد با تست صد در صد کیفیت در طول موج های ۱۳۱۰nm و ۱۵۵۰nm
  • سنجش نهایی توسط دستگاه اینترفرومتر جهت کارایی صد در صد با
  • دقت بالا
  • ارائه نتایج تست
  • اندازه گیری توسط یک کنترل بصری نهایی اتصالات مطابق با IEC 61300-3-35
  • هر پیگتیل دارای شماره و سریال تولید جداگانه استاندارد ۱۷۰۲۵
  • جهت شناسایی زمان تولید و اندازه گیری ها و سنجش دقیق می باشد.
  • یونیت بسته بندی : ۱۲ عدد

پیگتیل فیبر نوری

Part/Number: 150Q1CO0020E

 

 

 

توضیحات تکمیلی

وزن 728 g
ابعاد 300 × 200 × 20 mm
متراژ

2 متر

شماره فنی

150Q1CO0020E

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پیگتیل فیبر نوری سینگل مود – SC UPC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.