پچ کورد فیبر نوری – LC OS2 Low Loss 1m

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: E787802GNZ20001M
  • ساختار هوزینگ: Composite
  • نوع فیبر نوری: سینگل مد
  • کلاس فیبر نوری: (OS2 (SMF-28® Ultra TB Cable Optical Fibre
  • قطر خارجی: 2 میلی متر
  • تعداد تار (کر) فیبر نوری: 2 کر
  • رنگ روکش: زرد
  • رنگ هوزینگ: آبی
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

989,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

 


PDF
   link

 

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری – LC OS2 Low Loss 1m

پچ کورد فیبر نوری – LC OS2 Low Loss 1m،  EDGE™ Duplex Jumpers با دو سر کانکتور LC Duplex پیشرفته ترین پچ کورد صنعت فیبر نوری می باشد که به آسانی و بدون نیاز به ابزار خاص به سادگی قابلیت تغییر قطبیت را در استاندارد TIA-568 را دارا می باشد و این طراحی بی نظیر دوتار نوری را در یک روکش پیشرفته فراهم و با فناوری عدم افت در برابر خمش bend-insensitive Corning® ClearCurve® را در خود جای داده است.

ویژگی های کاربردی :

•  تعداد تار نوری کابل: ۲
•  گروه فیبر نوری : SMF-28® Ultra fibre , OS2
•  متراژ : ۱m
•  رنگ روکش : زرد
•  بدون مواد مضر / زیان آور RoHS 2011/65 / EU

پچ کورد فیبر نوری

پچ کورد های EDGE™ Jumpers – کورنینگ CORNING

پچ کورد Duplex Jumpers سری EDGE™


Part/Number: E787802GNZ20001M

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

E787802GNZ20001M

ساختار هوزینگ

Composite

نوع فیبر نوری

سینگل مد

کلاس فیبر نوری

(OS2 (SMF-28® Ultra TB Cable Optical Fibre

قطر خارجی

2 میلی متر

تعداد تار (کر) فیبر نوری

2 کر

رنگ روکش

زرد

رنگ هوزینگ

آبی

رنگ بوت

آبی

نوع کانکتور A,B

LC Uniboot

پولیش

UPC

نوع بوت

Uniboot

ساختار روکش کابل

LSZH™/FRNC کم دود و عاری از گاز هالوژن

افت قرارگیری A,B

0.1 دسی بل

حداکثر افت قرارگیری A,B

0.15 دسی بل

طول موج

1310 نانومتر / 1383 نانومتر / 1550 نانومتر

حداکثر افت در کیلومتر

0.38 دسی بل در کیلومتر / 0.38 دسی بل در کیلومتر / 0.25 دسی بل در کیلومتر

پشتیبانی سرعت 1 gigabit ethernet در مسافت

5000 متر / –

پشتیبانی سرعت 10 gigabit ethernet در مسافت

10000 متر/ 40000 متر

دمای کاربری

منفی 10 درجه سانتی گراد تا 60 درجه سانتی گراد

فناوری روکش

ضد خمش RFP

استاندارد

TIA/EIA-6 4-10A604-10 / IEC 61754-20

متراژ

1 متر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری – LC OS2 Low Loss 1m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.