پچ کورد فیبر نوری LC-Low-Loss-1m-OS2

(دیدگاه کاربر 1)
ویژگی‌های محصول
  • ساختار هوزینگ: Composite
  • نوع فیبر نوری: سینگل مد
  • کلاس فیبر نوری: (OS2 (SMF-28® Ultra TB Cable Optical Fibre
  • قطر خارجی: 2 میلی متر
  • تعداد تار (کر) فیبر نوری: 2 کر
  • رنگ روکش: زرد
  • رنگ هوزینگ: آبی
  • رنگ بوت: آبی
فروشنده: STORE-NET
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

689,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

 


PDF
   link

 

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری LC-Low-Loss-1m-OS2

پچ کورد فیبر نوری LC OS2 Low-Loss-1m

پچ کورد های سری EDGE™ Duplex Jumpers با دو سر کانکتور LC Duplex پیشرفته ترین پچ کورد صنعت فیبر نوری می باشد که به آسانی و بدون نیاز به ابزار خاص به سادگی قابلیت تغییر قطبیت را در استاندارد TIA-568 را دارا می باشد و این طراحی بی نظیر دوتار نوری را در یک روکش پیشرفته فراهم و با فناوری عدم افت در برابر خمش bend-insensitive Corning® ClearCurve® را در خود جای داده است.

پچ کورد های سری EDGE™ Duplex Jumpers با دو سر کانکتور LC Duplex پیشرفته ترین پچ کورد صنعت فیبر نوری می باشد که به آسانی و بدون نیاز به ابزار خاص به سادگی قابلیت تغییر قطبیت را در استاندارد TIA-568 را دارا می باشد و دوتار نوری را در یک روکش پیشرفته با فناوری عدم افت در برابر خمش bend-insensitive Corning® ClearCurve® را در خود جای داده است

ویژگی های کاربردی پچ کورد فیبر نوری LC-Low-Loss-1m-OS2 :

•  تعداد تار نوری کابل: ۲
•  گروه فیبر نوری : SMF-28® Ultra fibre , OS2
•  متراژ : ۱ m
•  رنگ روکش : زرد
•  بدون مواد مضر / زیان آور RoHS 2011/65 / EU

پچ کورد فیبر نوری

پچ کورد های EDGE™ Jumpers – کورنینگ CORNING

پچ کورد Duplex Jumpers سری EDGE™


Part/Number: E787802GNZ20001M

توضیحات تکمیلی

وزن 10.1 g
ابعاد 380 × 250 × 180 mm
ساختار هوزینگ

Composite

نوع فیبر نوری

سینگل مد

کلاس فیبر نوری

(OS2 (SMF-28® Ultra TB Cable Optical Fibre

قطر خارجی

2 میلی متر

تعداد تار (کر) فیبر نوری

2 کر

رنگ روکش

زرد

رنگ هوزینگ

آبی

رنگ بوت

آبی

نوع کانکتور A,B

LC Uniboot

پولیش

UPC

نوع بوت

Uniboot

ساختار روکش کابل

LSZH™/FRNC کم دود و عاری از گاز هالوژن

افت قرارگیری A,B

0.1 دسی بل

حداکثر افت قرارگیری A,B

0.15 دسی بل

طول موج

1310 نانومتر / 1383 نانومتر / 1550 نانومتر

حداکثر افت در کیلومتر

0.38 دسی بل در کیلومتر / 0.38 دسی بل در کیلومتر / 0.25 دسی بل در کیلومتر

پشتیبانی سرعت 1 gigabit ethernet در مسافت

5000 متر / –

پشتیبانی سرعت 10 gigabit ethernet در مسافت

10000 متر/ 40000 متر

دمای کاربری

منفی 10 درجه سانتی گراد تا 60 درجه سانتی گراد

فناوری روکش

ضد خمش RFP

استاندارد

TIA/EIA-6 4-10A604-10 /
IEC 61754-20

متراژ

1 متر

شماره فنی

E787802GNZ20001M

1 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری LC-Low-Loss-1m-OS2

  1. اکبر

    ممنون از فروشگاه خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.