پچ کورد فیبر نوری سینگل مد – ۲ متری

ویژگی‌های محصول
  • رنگ پچ کورد بر اساس استاندارد TIA: زرد رنگ
  • شماره فنی: 020201G2Z31002M
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

350,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

PDF    link

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری سینگل مد – ۲ متری ۱ کور, ۲٫۰ mm legs – LC to LC

پچ کورد فیبر نوری سینگل مد – ۲ متری برای ارتباط بین پچ پنل ها ، تجهیزات Active مورد استفاده قرار میگیرند . این کابل ها در کاربرد های Plug Play و فرایند برقراری ارتباط بر اساس استاندارد تسریع می نماید

ویژگی های کاربردی :

  • تعداد کور : ۱
  • نوع پوشش خارجی : LSZH™/FRNC
  • دمای کاربری : -۱۰ °C to 60 °C
  • گروه فیبر نوری : SMF-28® Ultra fibre
  • متراژ : ۲ m
  • قطر خارجی : ۲٫۰ mm
  • نوع کابل : تاید بافر
  • رنگ پچ کورد : زرد رنگ
  • استحکام کششی : ۱۵۰ N
  • مشخصات کانکتور A,B
  • افت قرارگیری : ۰٫۱ dB
  • حداکثر افت قرارگیری : ۰٫۳ dB
  • بازتاب/ افت برگشتی : ≤ -۵۸ dB
  • طراحی کانکتور A,B
  • نوع کانکتور : LC
  • پولیش : UPC
  • نوع بوت : Individual
  • رنگ بوت : آبی
  • رنگ هوزینگ : آبی
  • نوع ساختار هوزینگ: Composite
  • مشخصات نوری
  • Mode-Field قطر در حالت ۱۳۱۰ nm : ۹٫۲ µm
  • طول موج : ۱۳۱۰ nm / 1383 nm / 1550 nm
  • حداکثر افت در کیلومتر: ۰٫۳۸ dB/km / 0.38 dB/km / 0.25 dB/km
  • پشتیبانی سرعت ۱ gigabit ethernetدر مسافت : ۵۰۰۰ m / –
  • پشتیبانی سرعت ۱۰ gigabit ethernetدر مسافت : ۱۰۰۰۰ m / 40000 m
  • Fibre compliance : ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.A1


توضیحات تکمیلی

وزن 10 g
ابعاد 380 × 250 × 180 mm
رنگ پچ کورد بر اساس استاندارد TIA

زرد رنگ

شماره فنی

020201G2Z31002M

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری سینگل مد – ۲ متری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.