پچ پنل فیبر نوری LC*24-OM3

(دیدگاه کاربر 1)
ویژگی‌های محصول
  • نوع آداپتور: LC-D
  • گروه فیبر نوری: مالتی مد
  • کلاس فیبر نوری: OM3 : ISO/IEC 11801/EN 50173 & IEC 60793-2-10/EN 60793-2-10 A1.a.2
  • تعداد پورت: 24
  • رنگ آداپتور: فیروزه ای
  • نوع پیگتیل: LC
  • گروه فیبر نوری پیگتیل: OM3
  • افت قرار گیری (850 نانومتر): max. 0.4 dB
فروشنده: STORE-NET
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

7,880,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

PDF    link

توضیحات

پچ پنل فیبر نوری LC*24-OM3

پچ پنل فیبر نوری – LC*24 OM3

پچ پنل فیبر نوری – LC*24 OM3 ، پچ پنل فیبر نوری OpDAT fix سری نصب ثابت، ارائه در انواع مالتی مد (تجهیز شده به صورت کامل همراه با پیگتیل و آداپتور به همراه کاست و محافظ فیوژن کریمپ و یا شرینگ) ، کاربری : جهت سربندی استاندارد کابل فیبر نوری

ویژگی های کاربری پچ پنل فیبر نوری LC*24-OM3 :

  • مجهز به اداپتور های LC-D و پیگتیل های LC
  • وزن سبک، ساخته شده از آلومینیوم به همراه فریم جلوی فولادی
  • فریم جلویی جدا شونده حهت دسترسی آسان تر در نصب آداپتورها
  • روکش اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  • افت قرار گیری : max. 0.4 dB
  • افت برگشتی : min. 35 dB
  • رنگ آداپتور : فیروزه ای
  • مشخصات فیبر مالتی مد Class B , ISO / IEC 60793-2-50 Type B6-a/B6-b 
  • تار فیبر نوری تایت بافر ۰٫۹ mm ، طول ۲ متر
  • فریم های جلویی در انواع ۱۲ و ۲۴ پورت قابل ارائه می باشند، پلاگ های پرکننده در صورت نیاز به پورت های کم تر جایگزین آداپتور ها بر اساس رنگ فریم میگردند،
  • فریم جلویی در دو رنگ استاندارد خاکستری (RAL 7035) و مشکی (RAL 9005)
  • کاربری آسان و نصب سریع
  • استاندارد ITU-T ITU-T G.657.A با ITU-T G.652.D سازگار است.
  • چند راه حل برای اتصال کابل fastening with PG13.5, PG16 and PG21 or M20 and M25
  • با یک گلند PG 16 کابل تامین می شود.
  • عمق ۲۴۰ میلی متر بدون گلند کابل و آداپتور
  • ارائه با انواع آداپتورهای SC duplex, LC duplex and ST duplex و امکان درخواست سفارشی
  • پیگتیل ها با انواع تارهای فیبر نوری OM3، OM4 و OS2 قابل ارائه می باشند. همه پیگتیل ها قبل از نصب در آداپتور ها مطابق با استاندارد IEC 61300-3-35 بازرسی و تمیز می شوند.
  • پانل عقب دارای ۱۰ گزینه برای قرار دادن کابل: ۴xPG13.5, 2x PG16/M20, 2x PG21/M25, 2x U-shaped cutouts
  • انواع: مجهز به آداپتورهای AC-D 6 ,12 ,24 و آداپتورهای AC-D و پیگتیل های ، آبی (OS2)، lime green (OM5) ، بنفش (OM4) ، آبی (OM3) 6 ,12 ,24و یا LC-D APC  و آداپتور ، همه سبز (OS2)

پچ پنل فیبر نوری


Part/Number: 1502557724-E

توضیحات تکمیلی

وزن 1850.00 g
ابعاد 580.00 × 405.00 × 70.00 mm
نوع آداپتور

LC-D

گروه فیبر نوری

مالتی مد

کلاس فیبر نوری

OM3 : ISO/IEC 11801/EN 50173 & IEC 60793-2-10/EN 60793-2-10
A1.a.2

تعداد پورت

24

رنگ آداپتور

فیروزه ای

نوع پیگتیل

LC

گروه فیبر نوری پیگتیل

OM3

افت قرار گیری (850 نانومتر)

max. 0.4 dB

افت برگشتی (850 نانومتر)

min. 35 dB

متراژ پیگتیل

2 متر

شماره فنی پچ پنل

1502557724-E

1 دیدگاه برای پچ پنل فیبر نوری LC*24-OM3

  1. عماد

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.