پچ پنل فیبر نوری سینگل مد – ۲۴ پورت LC

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 1502097424-J
  • نوع آداپتور: LC-D
  • گروه فیبر نوری: سینگل مد (OS2)
  • کلاس فیبر نوری: OS2: IEC 60793-2-50 B6_a, B6_b & ITU-T G.657.A, G.652.D
  • تعداد پورت: 24
  • رنگ آداپتور: آبی
  • نوع پیگتیل: LC
  • کانکتور: Duplex
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

15,777,000 تومان

PDF    link

توضیحات

پچ پنل فیبر نوری سینگل مد – ۲۴ پورت LC

پچ پنل فیبر نوری سینگل مد – ۲۴ پورت LC ، پچ پنل فیبر نوری OpDAT PF سری نصب ثابت، سینگل مد OS2 (تجهیز شده به صورت کامل همراه با پیگتیل و آداپتور به همراه کاست )  جهت سربندی استاندارد کابل فیبر نوری در رک های استاندارد ۱۹ اینچ و  Rackmount.

پچ پنل فیبر نوری – ۲۴xLC-D, OS2

ویژگی های کاربری:

  • مجهز به ۲۴ اداپتور LC-Duplex و ۴۸ فیبر پیگتیل LC
  • تعداد فیبر های نوری : ۴۸
  • تعداد پورت / کوپلر : ۲۴
  • وزن سبک، به همراه فریم جلویی و هوزینگ آلومینیوم
  • فریم جلویی جدا شونده حهت دسترسی آسان تر در نصب آداپتورها
  • روکش اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  • افت قرار گیری : max. 0.3 dB
  • افت برگشتی : min. 50 dB
  • رنگ آداپتور : آبی
  • مشخصات فیبر سینگل مد  IEC 60793-2-50 B6_a, B6_b & ITU-T G.657.A, G.652.D
  • تار فیبر نوری تایت بافر ۰٫۹ mm ، طول ۲ متر
  • فریم جلویی در رنگ استاندارد مشکی (RAL 9005)
  • کاربری آسان و نصب سریع
  • پیگتیل ها ی OS2 قبل از نصب در آداپتور ها مطابق با استاندارد IEC 61300-3-35 بازرسی و تمیز می شوند.
  • پنل عقب دارای ۱۰ گزینه برای قرار دادن کابل: ۴x PG13.5, 2x PG16/M20 or 2x PG21/M25

پچ پنل فیبر نوری


Part/Number: 1502097424-J

 

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

1502097424-J

نوع آداپتور

LC-D

گروه فیبر نوری

سینگل مد (OS2)

کلاس فیبر نوری

OS2: IEC 60793-2-50 B6_a, B6_b & ITU-T G.657.A, G.652.D

تعداد پورت

24

رنگ آداپتور

آبی

نوع پیگتیل

LC

کانکتور

Duplex

گروه فیبر نوری پیگتیل

OS2

متراژ پیگتیل

2 متر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ پنل فیبر نوری سینگل مد – ۲۴ پورت LC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.