اداپتور نوری مالتی مود LC D

ویژگی‌های محصول
  • شماره فنی: 1509007M-I
فروشنده: mojtaba.montakhabi
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

145,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

PDF    link

توضیحات

اداپتور نوری مالتی مود LC D

اداپتور نوری مالتی مود LC D با ثبات بالا، کیفیت سطح وعمر طولانی به همراه طراحی

مناسب جهت ارتباط کانکتور میباشد بهترین راه حل تجهیز و دارا بودن شبکه ای ساختار یافته

در مجموعه ها و سازمان ها و حتی شرکت های کوچک نیاز به دانش مهندسی در زمینه طراحی مناسب

استفاده از محصولات با کیفیت و نصب و راه اندازی دقیق آنها داشته و البته در نظر گرفتن نیاز های فردا

نیز امری ضروری است و پیشنهاد ما استفاده از تجهیزات، محصولات و راه حل هایی است

که به صورت End to End از یک برند مانند METZ CONNECT که با مدارک و تاییده های رسمی به همراه گارانتی قابل ارائه می باشند.

ویژگی های کاربری اداپتور فیبر نوری مالتی مد – OpDAT LC D, OM5 :

  • طراحی مطابق سایز SC Simplex
  • رنگ اداپتور : سبز
  • سری سینگل مد و مالتی مد slotted ceramic guide sleeves for single mode and multimode applications
  • حداقل عمر ۱۰۰۰ چرخه در صورت slotted zirconium oxide ceramics sleeve (ZrO2)
  • انواع : blue (SM), green (SM APC), heather violet (OM4),aqua (OM3), lime green (OM5)

 


توضیحات تکمیلی

وزن 12 g
ابعاد 29.2 × 12.8 × 9.4 mm
شماره فنی

1509007M-I

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اداپتور نوری مالتی مود LC D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.